Ako spraviť takú erotickú masáž, na ktorú tvoje dievča nikdy nezabudne

Ako spraviť takú erotickú masáž, na ktorú tvoje dievča nikdy nezabudne

 

Čo vás napadne, keď sa povie slovíčko masáž?

Pomalá hudba, nežné ruky, komfort a relax? Znie a vyzerá to dobre, ale...predstavte si, že vy ste ten, ktorý túto masáž uskutočňuje, dotýkajúc sa hebkej pokožky a erotických kriviek ženského tela. Sexy nie? Mohli by sme v tejto téme ísť skutočne do hĺbky a čítať si o 80 typoch rôznych štýlov terapeutických masáží s obrovskou škálou napätí, pohybov a techník. Ale to nebudeme. Nie ste masérsky profesionál a to, na čom tu skutočne záleží je zdokonaľovanie pohybu , ktorý by mohol byť použitý ako skutočne dobrá predohra. My vám ukážeme, ako ponúknuť erotickú masáž, ktorá vás spojí s jej telom a nechá vás ho preskúmať. Dokonca, ak sa jej touto masážou aspoň 10 minút povenujete, budete odmenení zrelaxovanou a uspokojenou ženou vo vašom náručí (alebo vo vašej posteli)

 

 

Ako ponúknuť erotickú masáž: hlavné ingrediencie

Ešte predtým ako sa naučíš, ako ponúknuť erotickú masáž, musíš vedieť tie správne ingrediencie. Naučiť sa ako ich dať dokopy v správnom poradí, bude mať obrovský efekt na jej uspokojenie a výsledok, ktorý očakávaš.

1.) nastavenie atmosféry

Nastavenie nálady je jedným z najdôležitejších krokov v erotickej masáži. Masáž má byť erotická!  Musí sa cítiť tak pohodlne, ako len bude možné. Za prvé, zhasnite svetlá a použite nejaké tie sviečky. Toto vám zaručí krásnu romantickú atmosféru. Ďalej, pripravte si svoj ‚,spot‘‘ na masáž. Nájdite pre ňu dobrý pevný povrch na ležanie( vaša posteľ, karimatka, zem či dokonca stôl. ( za predpokladu, že nemáte profesionálny masážny stôl). Ak na nej praktikujete iba jednoduchú masáž rúk alebo hlavy, bohato vám postačí stolička

2.) hudba

Hudba je dôležitá časť pri nastavovaní tej správnej atmosféry. Prosím vás, žiadne AC/DC, Metallica alebo Marilyn Manson. Okolité zvuky rôznych prostredí alebo niečo na ,, čistú myseľ‘‘ bude stačiť. Uistite sa, že viete, čo je vašim cieľom, či ju chcete spraviť zrelaxovanou a nažhaviť ju na sex alebo ju chcete skôr uspať. Ak je táto romantická masáž predjedlo pred hlavným jedlom, potom vyberajte niečo sexy, napríklad nejakú vášnivú hudbu a ak je to za účelom relaxácie, tak sa rozhodnite pre jemný a pomalý blues, alebo zvuky prírody, napríklad tečúca voda alebo zvuky z dažďového pralesa.

3.) olej

Olej je vašou hlavnou ingredienciou. Je to tak dôležité, ako pre mechanika skrutkovač. List vhodných olejov, ktorý môžete použiť je veľmi dlhý. Konopný, jojobový, lieskový orech, marhuľový, zrnový, arganový, semená šípky, vlašský orech, kamilkový, kokosový, makadámiový orech, marula, mandľový a mnoho ďalších, všetky sú dobrou voľbou. Vyskúšajte si niektoré z nich a zistite, ktorý sa vám najviac páči. Všetky tieto oleje môžete nájsť a zakúpiť v obchodoch so zdravou výživou. Dokonca obchody pre starostlivosť pre pokožku alebo rôzne drogérie majú veľké množstvo zmiešaných masážnych olejov obsahujúc dva alebo viac druhov  olejov. Tie môžu byť veľmi príťažlivé. Alebo si proste iba objednajte nejaký z nich online. Mandľový olej je jeden z najznámejších a pre mňa osobne najobľúbenejší z pohľadu ženy. Je jemne mastný, ale umožňuje vašim rukám po tele kĺzať plynule. Plus, nevpíja sa do tela tak rýchlo, takže nebude treba ho v jednom kuse nanášať na telo. Uistite sa, že kupujete organický olej v malom množstve a uskladňujete ho v chladnom prostredí.

 

Techniky erotických masáží

Teraz, keď poznáte hlavné ingrediencie na správnu erotickú masáž, je čas, naučiť sa hlavné techniky. Časť tela, s ktorou sa idete,, hrať‘‘ a dĺžka ,,hrania sa‘‘ závisí na vašom vzťahu s danou ženou. Ak je to vaše rande číslo 10 , dajte jej darček v podobe masáže celého tela. Nič nevyjadrí romantiku lepšie, než darček v podobe relaxácie. Ak je to známosť na jednu noc a cítite sa na začiatku trochu hanblivo, začnite masírovať jej ruky, aby sa uvoľnila a užívajte si prvotného kontaktu tela na telo. Nech sa predohra začne! Tu je zopár masážnych techník, vďaka ktorým budete vyzerať ako majster umenia( môžete to vyskúšať aj na svojom tele, napríklad na vašom stehne)

1.) Shiatsu

Shiatsu je hlavnou masážnou technikou, používanou v Japonsku a je celkom jednoduché sa ju naučiť. Ak sa vám niekedy dostalo peknej masáže chrbta a cítili ste trenie na vašich kĺboch pomocou ich palcov, potom sa vám dostalo masáže v štýle shiatsu. Položte vaše ruky alebo prsty na dané miesto, trochu pritlačte a pomaly rotujte( krúžte po tele s rukami alebo prstami.) Snažte sa nájsť stuhnuté časti v oblasti horného chrbta a pouvoľňovať ich, ale nie príliš silno, aby ju to nebolelo. Ak ste naozaj skúsený, môžete použiť váš lakeť na pritlačenie na dané miesta. Ale zatiaľ toto prenechajme profíkom.

2.) Stláčanie

Stláčanie je ďalšia bežná technika, ktorá sa používa v oblasti masáží. V podstate, iba tlačíte na jedno dané miesto, čím zvyšujete krvný obeh a a uvoľňujete svalstvo.  Toto je dobrý ťah predtým, než sa podujmete na náročnejšie techniky (ako napríklad shiatsu ), aby ste zohriali telo a rozprúdili krv v tele. Táto metóda je dokonca skvelá použitím na zadok tak, že na zadok položíte jednu ruku, na tú následne položíte druhú, pritlačíte a pomaly krúžite.

3.) Hľadenie

Hľadiaca technika je v podstate používanie dlhých, ťahavých a nežných pohybov za pomoci vašich rúk pozdĺž časti jej tela. Držte svoje prsty pokope, palce paralelne( rovnobežne, súbežne) a dlane držte v ustavičnom kontakte s časťou tela, ktorú masírujete. Toto je extrémne uspokojujúce na akúkoľvek časť tela. Donútite jej palce vlniť sa uspokojením.

4.) Trenie

Trenie je pokročilá technika, ale je skvelá na použitie na jej ruky a nohy. Trecia technika si zriedkavo vyžaduje používanie olejov, čo je dôvod, prečo vytvoríte tak veľké trenie medzi vašimi rukami a jej telom.  Je to sústredené hľadenie, ktoré sa používa na menšie partie s určitým množstvom stability a napätia. Úprimne, bolo by najlepšie nechať tento krok na profesionálov. Ak už sa však rozhodnete aplikovať túto metódu, buďte nežný.

5.) Váľkanie, miesenie

Váľkacia metóda je skvelá na to, aby ste sa dostali hlbšie do jej svalov a je perfektná na jej zadok alebo ostatné mäsité časti jej tela. Ak to robíte veľmi nežne, môžete to robiť na hocijakej časti jej tela. Ale nerobte to na jej bruchu, hlavne keď ho nemá úplne ploché, môže jej to potom byť nepríjemné alebo sa môže cítiť byť tučná. Túto váľkaciu metódu teda môžeme prirovnať napríklad k tomu, keď pekár miesi cesto na chleba. Už ste niekedy predtým miesili cesto na chlieb? Je to v podstate jednoduché. Táto váľkacia masáž sa vykonáva uchopením a následným ťahaním pokožky( tkaniva na tele), ale pozor, nenaťahujte jej kožu príliš vysoko! Najprv položte svoje dlane na svalové tkanivo, potom stlačte svoje prsty k sebe, uchopíte daný sval a pomaly začnete daný sval dvíhať  smerom nahor. Všetky tieto masážne pohyby spolu tvoria výborný výsledok. Napríklad: Najprv aplikujete shiatsu metódu na jej ramená, potom použite trochu oleja a začnite jej hladiť chrbát, potom použite váľkaciu metódu na jej zadok, potom  začnite hľadiť  jej stehná a lýtka a ukončite to jemným trením na jej chodidlách. Keď s týmto skončíte, bude vám priasť ako mačka.

 

Poďme teda načať erotickú masáž

Takže teraz máš pripravené všetko na to, aby si mohol s touto erotickou masážou začať. Máš naladenú perfektnú atmosféru, vybral si ten najlepší olej a tvoje masážne techniky sú na mieste. Si pripravený na to, jej dať skvelú erotickú masáž, pričom ti túto láskavosť vľúdne opätuje.

1.) Masáž hlavy( netreba žiaden olej)

Masáž hlavy dokáže byť extrémne uvoľňujúca. Plus, je skvelé ju praktikovať na žene,  s ktorou ešte nezachádzate do intímností  a ktorá môže byť váhavá ohľadom toho, aby vás nechala dotýkať sa jej intímnejších partií. Uložte ju na brucho, pričom hlavu bude mať položenú na vankúši. Ak sa cíti nepohodlne bez masážneho stola, môže si hlavu najprv položiť na jednu stranu a potom túto polohu z času na čas obmieňať. Dokonca, ak je to pre vás jednoduchšie, môžete jej poskytnúť masáž hlavy v akejkoľvek sediacej polohe, ktorá by jej  bola dostatočne pohodlná a vyhovujúca. Začnite trením na bokoch jej hlavy a na čele. Potom prejdite prstami do jej vlasov a nežne nimi prechádzajte smerom nadol s trochou pritlačenia. Masírujte jej celú oblasť temena hlavy tak dlho, ako si len prajete a potom jej na koniec nežne pobozkajte uši( senzitívna erogénna zóna)

2.) Masáž chrbta, ramien a krku

Masáž chrbta, ramien a krku je to prvé, čo vás napadne, keď počujete slovo masáž. A to z dobrého dôvodu. Je to totižto jedna z najuspokojivejších a najuvoľňujúcejších masáží, akej sa vám len môže dostať a taktiež môže táto masáž vyvrcholiť do erotického večera. Na vykonanie tejto masáže, musí byť žena položená tvárou na zem a jej chrbát musí byť holý. Zoberte mierne množstvo oleja, zohrejte ho vo vašich rukách a pomaly aplikujte na jej hornú časť tela. Začnite s ťahavým, dlhým hľadením po jej chrbte zhora nadol. Potom použite shiatsu a váľkaciu metódu na jej ramená, pričom každým krokom pomaly postupujte k nežnému hľadeniu krku. Bonus tejto erotickej masáže je to, že pomalým postupovaním sa dostanete na jej zadok, ktorý si objasníme v kroku číslo 3.

3.) Masáž zadku

Zadok je vysoko erotická oblasť a toto je veľmi erotická masáž, ktorá môže byť použitá ako romantická predohra. Položte teda vaše dlane na jej erotické ,, kopčeky‘‘ a začnite masírovať krúživými pohybmi. Postupne zvyšujte silu tlačenia, pri tom ako pokrývate každú jej oblasť . Potom položte vaše ruky na jej pravú polku ( zadku) a pomaly aplikujte váľkaciu metódu. Pamätajte, rolujte jej kožu aj za pomoci palcov a následne ju vytláčajte smerom nahor. Toto opakujte aj na ľavej strane. Je pravdepodobné, že si to užíva takisto ako vy.

4.) Masáž nôh

Bude potešená, ak jej začnete hladiť stehná a lýtka a budete ich jemne váľkať za pomoci vašich končekov prstov. Uistite sa, že nevyvíjate príliš veľký tlak na jej kolená, zatiaľ čo budete používať vaše palce na nežné masírovanie oblasti okolo kolien. Na masáž nôh je najlepšie, aby ležala na chrbte.

5.) Masáž chodidiel

Chodidlá sú veľmi špeciálna a špecifická časť tela. Sú doslova zmyslovou mapou celého tela, odrážajúc sa na rozdielnych typoch orgánov a dokonca aj osobností. Nechajte ju ľahnúť si na chrbát. Netlačte príliš na veľmi malých miestach, pretože jej dokonca môžete spôsobiť hnačku na celý týždeň( verte mi, je to možné). Začnite u piet a choďte smerom nahor. Netlačte príliš, ale nebuďte ani príliš jemný, zatlačte trochu a pracujte aj s pomocou palcov.

6.) Masáž rúk

Masáž rúk je v tomto prípade veľmi podobná masáži chodidiel. Ruky, takisto ako chodidlá, sú mapou celého tela. Začnite blízko pri zápästí a choďte pomaly hore. Masírujte každú časť jej rúk za pomoci vašich palcov a zakončite to nežným hraním sa s jej končekmi prstov.  Užije si to.

7.)  Masáž hrude

Masáž hrude alebo pŕs je predohrou k sexu.  Ak masírujete aj ostatné časti jej tela, hruď by mala byť tou poslednou. Ak s tým začnete, urobíte ju veľmi nadržanou a pripravenou na ,,erotické hrátky‘‘ a čo potom? Relaxujúca masáž chodidiel? To je ako dať si dezert a hneď na to začať žuvať steak. Trik pri masáži hrude( pŕs) je v tom ,aby ste u nej vybudovali túžbu a potom túto masáž dokončili  na bradavkách. Je veľmi dôležité, aby ste čítali jej reč tela. Pozerajte sa jej do tváre a počúvajte ju. Nebojte sa, ona vám povie, aký tvrdý môžete byť. Začnite jemne  ,nežne ,  pomaly a postupne vyvíjajte čoraz väčšiu silu. Pamätajte si, aby ste hladili každú časť v oblasti jej pŕs, pretože v celej tejto oblasti má veľmi citlivé receptory. Buďte viac agresívny, ak znie povzbudivo , silnejšie jej hlaďte prsia, spájajte ich, nežne ich stláčajte a ukončite to bradavkami. Nemusíme vám hovoriť, čo bude nasledovať.

8.) Spojenie všetkého dokopy: masáž celého tela

Tak, teraz ste majster v každej oblasti jej nádherného tela. Kľúčom je, aby ste boli schopný toto všetko spojiť do celého tela. Masáž od hlavy, až k päte, obsahujúc všetky časti tela. Nie len, že je toto veľmi uspokojujúce pre ňu, pre vás to je taktiež, ako pre muža,  veľmi uspokojivý pohľad.

 

,, Ako pokročím od erotickej masáže k sexu?‘‘

 

Ak sa jedná o vašu ženu alebo priateľku, táto masáž by mala byť definitívne predohrou k sexu. Len choďte do toho a nehanbite sa. Pomaly začnite lízať alebo cmúľať jej bradavky, začnite ju nežne prstovať alebo vykonajte orálny sex.

Ale možno to nie je vaša priateľka a  medzi vami sa ešte ,, neprelomili ľady‘‘

 

Čo potom?

Povedzme, že je to vaše piate rande, ona nájde masážnu knihu na vašom stole a začne javiť nejaký záujem.  Po večeri veci nadobudnú erotický spád a vy jej ponúknete kompletnú starostlivosť.

 

Ona odsúhlasí...

Vy odídete do spálne, zatiaľ čo sa ona vyzlečie, vy naladíte tú správnu atmosféru, zapálite nejaké sviečky a zohrejete olej. Po 30 minútach masáže sa už rozohrievate a chcete, aby to vyvrcholilo k sexu. Čo urobíte?

1.) Najprv začnite odkrývaním jej uteráku. Ak vás to nechá urobiť bez váhania, je toto dobré znamenie, ale naďalej pokračujte s masážou, akoby sa nič nedialo.

2.) Ak leží na bruchu, pomaly sa nežným masírovaním posúvajte po jej stehnách stále vyššie a vyššie, až sa dostanete tesne pri jej ženské partie. Ostaňte tam a pokračujte v masírovaní jej vnútorného stehna, pričom sa budete nežne dotýkať jej vagíny. Vtedy by mala začať byť roztržitá. Ak vám následne po pár minútach neodporovala, ani vám nepovedala, aby ste si dávali pozor kde sa jej chytáte, môžete pokročiť a pomaly ju začať prstovať. Od tohto bodu, je to už všetko len a len na vás. Alebo, ak ste obaja na tej istej ,,vlne ‘‘, môžete do nej rovno vniknúť penisom zozadu. Dosiahnutím sexuálneho a masážneho uspokojenia naraz, sa nemôže nič pokaziť.

3.) Ak leží na chrbte, spravte si cestu k jej hrudi a pomaly začnite masírovať oblasť okolo jej pŕs. Znova, tu ostaňte a pokračujte v masáži po dobu jednej alebo dvoch minút a ak nejaví žiaden odpor, začnite masírovať jej prsia. Po pár minútach pokročte k použitiu vašich úst a začnite hladiť jej bradavky. Znova, od tohto bodu, je to všetko iba na vás.

4.) Rozprávajte sa s ňou ! Ak ste si stále neistý, len sa jej spýtajte. Je to síce menej plynulé a sexy, ale omnoho lepšie ako facka na tvár. Je len na vás ako sa rozhodnete, či ste vo vašom vzťahu v štádiu, že ste na tento krok pripravený alebo nie.  Naslúchajte jej telu, sledujte jej dýchanie a hlavne si to užite. Ale len pre prípad, nie, znamená nie.

9 last minutových rád, ako jej ponúknuť erotickú masáž, na ktorú nikdy nezabudne

1.) Majte teplé ruky, teplo v izbe, pevný povrch a vankúš na jej hlavu

2.) Majte po ruke uterák:  aby sa mohla zakryť( počas masáže celého tela, zatiaľ čo pracujete na jej nohách, zakryte jej chrbát) alebo jej ho dajte pod členky alebo krk pre väčší komfort.

3.) Keď leží, uistite sa, že leží rovno. Môžete uvoľňovať napätie a odbúravať stres pomocou toho, že daná osoba bude ležať rovno.

4.) **Dôležité: Najprv zoberte iba kvapku oleju a natrite jej ho na ruku, len aby ste sa uistili, že naň nie je alergická.

5.) Pred masážou si najprv rozotrite olej po rukách a až potom ho nanášajte na jej telo,

6.)  Hocičo hocikde-- , ale opatrne. Žiadne silné tlačenie, žiadne agresívne zovretie. Vždy používajte upokojujúce a relaxujúce masážne pohyby. Nikdy rýchle a silné.

7.) Masírujte svaly, nie kosti ( buďte extra opatrný pri chrbtici, tam masírujte iba okolo nej).

8.) Rozprávajte sa s ňou, opýtajte sa jej, čo sa jej páči. Čítajte jej telo a počúvajte.  Ona vám už povie, priamo alebo vám to iba naznačí. Komunikácia a chémia medzi vami dvoma z toho spraví vynikajúci výsledok.

9.) Posledné a najviac dôležité: nehanbite sa! Položte svoje ruky na ňu. Ženy to milujú. Milujú masáž, pozornosť a hlavne milujú cítiť sa výnimočne! Sústreďte sa a vcíťte sa do toho, čo robíte. Je to extrémne atraktívne a omnoho viac dôležité a mocnejšie ako akákoľvek profesionálna masérska technika.

 

P.S.  Možno sa zdá, že tento článok je iba o jej potešení, ale verte mi, nie je. Pretože vy ste ten, ktorý zhrabne odmenu po tom, čo sa skončí masáž.

Loading