Máme návod, ako ju zaručene dostanete do postele už na prvom rande!

Máme návod, ako ju zaručene dostanete do postele už na prvom rande!

 

Výsledkom toho, že myslíme aj na tých, ktorí radi hladajú rôzne tipy na internete, je tento článok. Jeho predmetom je totiž „krátky“ návod, ako zbaliť ženu.. konkrétnejšie ako sa sňou vyspať. Aj ty patríš medzi chlapov, ktorí nech robia čokoľvek, na ženy nedokážu zapôsobiť a sú z neznámych dôvodov odmietaní, si zaseknutý na jednej méte alebo si skúsený balič a len chceš nadobudnúť nové finty? Ak však nemáš čas na zbytočné rečičky a oblbovanie krásky z baru, postačí ti aj poriadna prostitútka, alebo si zájdi na sex privat. Ak si lenivý a skromný tip, postačí ti aj taký večerný sex chat pri ktorom ukojíte svoje chúťky obaja. Dobre, vráťme sa späť k pointe článku. Dnes ti poradíme, ako ženu dostať do postele v prípade, že ju už máš doma.

 

Dostal som ju k sebe domov. A čo teraz?“  

(Ako ju dostať do postele)

 

Možno je to tvoje tretie rande s tým milým dievčaťom z kníhkupectva, možno je to pokračovanie tvojho prvého rande so ženou s ktorou flirtuješ na Badoo už týždeň. Možno je to len spontánne – stretol si ju na kamarátovej oslave a okamžite preskočila iskra. A možno si ju stretol v kaviarni, skúsil to a ona prijala tvoje pozvanie k sebe domov.

 

Je jedno ako si sa k tomu dostal, dôležité je, že je tam žena. V tvojom byte. Na tvojej sedačke. Teraz už určite počuť mľaskavé zvuky a vášnivé vzdychanie, však?

 

Nie.

 

Len kvôli tomu, že máš na dosah domácu métu neznamená, že nemôžeš vypadnúť z hry ak spravíš nesprávny krok. Netreba veľa k tomu, aby si zostal doma sám s ovládačom v ruke a zúrivým pocitom frustrácie.

 

Nemusí to však tak dopadnúť, v prípade, že si na tom dáš naozaj záležať. Pracoval si tvrdo na tom, aby si ju dostal do tohto bodu, bola by to hanba teraz dojebať. Ak si chceš byť istý tým, že toto je tvoja noc, musíš vedieť ako správne hrať s kartami, ktoré máš. Musíš vedieť ako na ňu, aby po tebe túžila tak, ako ty túžiš po nej.

 

Musíš ju vedieť zviesť.

 

Prípravy začínajú už dávno pred tým, než sa ocitneš v bare.

 

Celé to začína ešte skôr, ako sa dostanete k tvojim dverám. Vlastne to začína dávno pred tým ako sa v tú noc stretnete.

 

Prvým krokom je uistiť sa, že je tvoj byt pripravený. To posledné čo chceš je, aby ti poriadny sex zničil tvoj vlastný byt. Musí byť čo najútulnejší. Uprac ten skurvený byt - vynes smeti, vyvetraj v izbách, vymeň si obliečky, pozbieraj prádlo a hlavne daj hocičo čo pripomína porno preč z dohľadu. To znamená pánske časopisy typu Maxim a Playboy. Pamätaj si motto pre tento večer - menej je niekedy viac.

 

Tip od profíkov: Pridaj zopár kvapiek vanilkového extraktu na žiarovky v tvojej spálni a v obývačke. Keď sa lampy začnú zohrievať, bude sa extrakt odparovať a zanechá jemnú vôňu vanilky vo vzduchu. Hádaj, prečo parfuméri pridávajú vanilkový extrakt do parfémov. Nevieš? Veď ženy milujú vanilkovú vôňu a chcú parfém predať! Už ti to doplo?

 

Ďalej sa uisti, že si pripravený na všetky možnosti. Kondómy sú samozrejme nevyhnutné, urob si zásobu v nočnom stolíku pri posteli, aby si na ne dočiahol aj so zakrytými očami. Ďalej sa určite uisti, že máš dosť čistých utierok a uterákov.

 

Naplň chladničku a mini bar v predstihu. Jahody sú vždy vítané, tak isto aj čokoláda. Zožeň dobré červené a biele víno, nejaký základný druh alkoholu a nejaké to nealko. Navyše, nachystaj aj nejaké základné suroviny pre prípad raňajok: vajcia, cereálie, kávu a podobné šmakocinky. Pretože ak zostane na noc, potom určite budeš chcieť byť schopný pripraviť jej raňajky a zapôsobiť na ňu takým štýlom, že sa k tebe rada vráti aj nabudúce a vysnívaný sex s ňou nebude finálnym bodom vážho vzťahu. Ak si ju už pojebal a viac nemáš záujem, kľudne sa na raňajky vykašli, no nemal by si byť sviňa.

 

Prípravy zahŕňajú tiež feng-shui usporiadanie nábytku v miestnosti. Zariaď svoju obývačku tak, aby sedela na sedačke vedľa teba a nie v kresle na opačnej strane miestnosti a tak necítila tvoju prirodzenú vôňu. Tým ti chceme naznačiť, aby si použil nejaký jemný parfém a nie, že si sa sprchoval naposledy minulý týždeň aj to len od krku po pás. Ok, prejdime späť k usporiadaniu nábytku. Odsuň kreslá a stoličky na okraj miestnosti; pri sedení na nich by sa cítila divne a odstrčene, nie je to prirodzené miesto na sedenie. Ďalej maj určite po ruke niečo, čo spolu môžete robiť; foto albumy, umelecké zbierky, puzzle, hocičo. DVD tiež nie je zlý nápad. Samozrejme dokument o starovekom Grécku asi nebude vhodnou voľbou pre tento večer.. ale však ako chceš.

 

Daj sa do kľudu.

 

Musíš si uvedomiť že to, že s tebou prišla domov je pre ňu veľký krok. Vie, že svojou prítomnosťou u teba veľa riskuje, určite ju nechceš nútiť aby sa rozhodla, že sa s tebou vyspí len kvôli tomu, že vôbec prišla. Ak je už vopred rozhodnuté, že budete mať sex, ak sa bozkávate skôr ako stihnete vojsť do bytu, zdvihni ju a odnes ju rovno do spálne a nehraj romantické divadlo.

 

Ak to tak ale nie je, daj tomu čas; ešte nikto neprišiel o sex kvôli tomu, že bol trpezlivý. Ona sa musí cítiť pohodlne nie len v tvojej spoločnosti, ale aj s myšlienkou možného sexu. Musíš robiť malé a opatrné kroky. Čím pohodlnejšie sa s tebou cíti, tým je pravdepodobnejšie, že príde na sex, a tým je nepravdepodobnejšie, že to začne škrípať a celá aféra skončí. Takže choď na to pomaly a nikam sa neponáhlaj. Nie že jej  povieš, že ráno o 4 stávaš do práce že či ten sex teda chce, alebo nie, lebo si unavený. Vôbec nie! Si blázon?

 

Začni v obývačke, sedenie spolu na sedačke bude oveľa menej zastrašujúce ako keby si ju zobral

rovno do spálne. Dones jej pohárik, pozrite si spolu nejaké fotografie, alebo si pustite film. Navoď atmosféru.

Atmosféra je veľmi dôležitá pokiaľ ide o zvádzanie, takže sa uisti v tom, že vysielaš správne signály.

 

V tejto hre je pravidlom rafinovanosť. Aby si z toho nevyšiel len ako hráč je potrebná sebadôvera a istota. Na začiatok, ak si nervózny, musíš sa dať do kľudu. Je jedno, či je to tvoj prvý krát vôbec, alebo štyridsiaty, ty si ten kto udáva smer v ten večer. Ak si nervózny a cítiš sa nepohodlne, ona bude tiež nervózna a bude sa cítiť nepohodlne a akurát si tak podáte ruky na dobrú noc. Miesto toho, aby si stresoval, musíš dať najavo, že je pre teba úplne prirodzené mať u seba doma ženu. Ona možno bude nervózna, no tvojou úlohou je zachovať chladnú hlavu.

 

Ani sa nemusíme v ten večer na teba pozerať a s istotou povieme, že sa sám seba v duchu pytaš: „Oh panebože a čo teraz?“

 

Trochou romantiky nič nepokazíš. Stlm svetlá predtým ako si sadneš. Maj v predstihu nachystaný playlist a buď pripravený ho spustiť. Nepotrebuješ nevyhnutne Barry White-a ani Al Green-a, ale určite to musí byť nejaká kľudná a tichá hudba. Vyhni sa rušívým prvkom, pokazia atmosféru, a tomu sa chceš vyhnúť akokoľvek je to možné.

 

Nechaj to plynúť

 

Zdôrazňujeme: Daj tomu čas.

 

Príliš veľa mužov sa snaží hneď o sex, čo môže zapríčiniť pád. Ak príliš rýchlo začneš tlačiť na pílu, napríklad aj so ženou, ktorá sex s tebou plánovala, môžeš pokaziť atmosféru a ona odíde bez toho, aby si si to vôbec všimol.

 

Miesto toho, nechaj sexuálne napätie rásť. Nech každý malý kúsok intímnosti nadväzuje na ďalší. Žena je viac ako len pery, bradavky a vagína, takže nemier iba na ne. Ak sa bozkávate, nenačiahni sa hneď pod jej tričko za jej prsiami, namiesto toho jej pobozkaj krk, prechádzaj prstami po jej tvári keď ju bozkávaš alebo jej prechádzaj rukami po chrbte a stehnách. Keď už odštartujete to napätie bude rásť samo až kým sa nedostanete do bodu odkiaľ niet návratu. Z ponáhľania nič nezískaš, ale práve naopak - môžeš o všetko prísť. Keď ju vzrušíš teraz, je menšia pravdepodobnosť, že ťa odmietne keď sa rozhodneš premiestniť do spálne.

 

Kedy prestať

 

Medzi najdôležitejšie časti zvádzania patrí poznanie toho, kedy prestať.

 

V tom okamihu je ťažké dupnúť na brzdy, hlavne keď počuješ „asi by sme mali prestať“ namiesto „prestaňme“. Vlastne, bol čas keď „asi by sme mali prestať“ pre mňa znelo ako „presvedč ma, nechcem prestať“. A úprimne, občas je to presne tak ako hovorí. Aj keď, viac krát sa stalo, že „asi“ znamenalo „chcem prestať, ale nechcem byť priama“, ženy sú často vnímané ako nepriame a aj menej

 

rozhodné ako muži a čas od času zaobalia odmietnutie alebo návrh na to aby si prestal a spomalil ako niečo iné ako „nie“ ... musíš im načúvať.

 

Ak sa dostaneš do bodu, kedy jej nie je píjemné, že do nej vnikneš, tak prestaň a vráť sa naspäť

k niečomu čo jej bolo príjemné ... a buď s tým v pohode. Zdôrazňujem: si s tým vždy úplne v pohode! Môžeš to skúsiť neskôr. Ona ti dá vedieť, kedy je tvoja vytrvalosť v poriadku a kedy nie prostredníctvom slov alebo činov.. predpokladaj, že je to v poriadku, ak to nie je inak spomenuté.

 

Ak chce prestať, buď s tým úplne v pohode. Nehádaj sa, nemrnči, neprehováraj ju a nepýtaj sa prečo. Ešte nikto si nikdy takýmto spôsobom nevybojoval cestu do ženských nohavičiek, a snaha o to z teba urobí zúfalca. Jediná akceptovateľná odpoveď je v tomto prípade „rozumiem“, a hneď na to začnete robiť niečo iné. Zažni svetlá, obleč si nohavice a začnite robiť niečo iné... bez odstránenia intimity. Nesnaž sa ju zahanbiť ani tlačiť do sexu, snažíš sa o to, aby sa cítila pohodlne. To, že sa od nej odtiahneš – odmietneš sa s ňou ďalej rozprávaťa budeš sa jej vyhýbať je úplne kokotský krok; je to nútenie, manipulovanie a hranie sa s jej neistotami, aby si dostal čo chceš. Malo by byť jasné, že nie si frustrovaný; chceš s ňou tráviť čas, mať s ňou sex, ale hlavne chceš aby sa cítila pohodlne. Takže sa vraciaš späť k tomu, čo bolo pre ňu pohodlné. Ak je pripravená, buď navodí znovu atmosféru, alebo ti naznačí, že máš začať znova. Ak tak urobí, postupuj pomaly tam, kde ste skončili Ak znovu bude chcieť prestať, prestaň.

 

Áno, môže to byť zložité, najmä keď máš cieľovú čiaru na dosah. Áno plné gule môžu bolieť. Ak si tak nadržaný, že nevieš rozmýšlať racionálne, vkradni na so kúpeľne a pomôž si sám aby si sa ukludnil.

 

Nemáš dôvod sa cítiť zničene; ak ste sa dostali do tohto bodu, napokon sa s tebou vyspí. Tým že sa budeš ponáhľať si len ublížiš.

 

Na dobré sa dlho čaká.