Skutočný príbeh nymfomanky

Skutočný príbeh nymfomanky

 

Tento článok bude niečím výnimočný, nakoľko to nebude len jedna kopa textu písaná spôsobom „piate cez deviate,“ pretože sme si pripravili zaujímavý príbeh ženy menom Erika, ktorá nezažila ružové detstvo a nemala šťastie ani v neskoršej láske, a tak sa stala nymfomankou. Keď už jej to začalo liezť cez rozum rozhodla sa, že sa prihlási do anonymného nymfomanského združenia, kde prezradila životný príbeh resp. spoveď plnú sklamania a vášnivého sexu. Poďme teda na to.

 

 

-"Ahojte všetci, máme tu dneska medzi nami nového člena. Drahá, prestav sa nám."

-"Ďakujem za uvítanie. Ahojte všetci, volám sa Erika a.. som nymfomanka."

"Ahoj Erika,“ ozvalo sa od spolu-účastníkov.

-"Dobre, Erika. Ako prvý krok nato, aby sme ťa zbavili problému je priznanie, že nejaký problém vôbec máš. Podľa tvojich predchádzajúcich slov si sama priznala, že si nymfomanka, a aby si tento proces liečenia mohla úspešne zvládnuť, povedz nám svoj príbeh. Tu nemáme žiadne tajomstvá, takže sem so všetkým čo v sebe držíš. Keď priznáš pravdu, dosiahneš slobodu, ktorú hľadáš a môžeš v živote smelo pokračovať."

-"Ehm, ako som povedala, som nymfomanka, i keď som sa s týmto faktom dlho nestotožňovala.. až donedávna. Jednoducho som hypersexuálna. Počet mužov, s ktorými som mala pohlavný styk narástol až tak, že už nemám ani potuchy o akom čísle sa bavíme. Prestala  som sa obťažovať s počítaním pri niekoľkých desiatkách. Avšak, v realite mám obavy o aké vysoké číslo sa jedná, no radšej sa na to snažím nemyslieť.

Sex je ako môj rituál. Mozog sa mi priam zastavuje, keď vidím inteligentného, štíhleho, vysokého tmavého fešáka s veľkým vtákom. Je to niečo neskutočné.

Pýtate sa čo sa stane, keď uvidím niekoho takého? Stratím všetku morálku a ihneď po zhliadnutí sexy muža proste túžim po poriadnom sexe! Zvykla som si vravieť, že nebudem jebať pokiaľ nebude niekto vyhovovať mojim kritériám, ale podľa všetkého sa mi veci vymkli spod kontroly. Začala som jebávať s náhodnými chlapmi a všetko čo mi k tomu stačilo bolo, že mali veľký penis.

Zopár dní po menštruácií mi začne vagína tŕpnuť a keď sa dostanem do nálady, začnem cítiť sex všade navôkol. Navzdory toho, že nemasturbujem a nemám rada porno, milujem jebať.

Ani neviem ako začalo celé toto dobrodružstvo. Ako malá som nevyrastala ako obyčajné dievča, bola som sčasti typické dievča a zároveň som sa rada hrávala s chalanmi. Nevadili mi chlapčenské reči či spôsoby. Vyrastala som medzi štyrmi staršími chalanmi. Aj keď som mala staršiu sestru, tá s nami nebývala, takže ma nemal kto sestersrky vychovávať..

Moji bratia ma neobťažovali, ale boli časy, kedy som ich viditeľne priťahovala, no držali si odstup za účelom vyhnúť sa incestu. Náš sused , ktorý bol trikrát starší ako ja sa neobťažoval potláčať jeho pocity tak, ako moji bratia. Stále totiž vyhľadával nejaké intímné chvíľky somnou čo nebolo vždy príjemné.

Bola som len malé dievča, ktoré sotva poznalo svet. Veď vtedy som ani nemala prsia! Bola som tak nevinná ako si len viete predstaviť a napriek tomu chcel moju prítomnosť v jeho izbe v najpodivnejších situáciách. Nebránilo mu vtom ani to, že bol otcov dobrý priateľ.

Jedného dňa využil situáciu, keď všetci z našej štvrti boli preč. Ja som pobehovala vonku hľadajúc našú gazdinu a on na mňa zvolal, aby som išla pre jeho noviny na stolíku v izbe.

,,Ale ujo nie ste tak ďaleko od izby, prečo ma tam posielate?" spýtala som sa.

,,Posielam ťa tam, lebo som starší, teraz bež a dones mi tie noviny,“ povedal. Sotva som sa dotkla novín, keď do mňa pritískol niečo tvrdé zo zadu.

,,Ježiši!!“ Vykríkla som, ale jeho rýchle ruky mi zakryli ústa.

,,To som ja.. Neublížim ti," povedal a začal ma hneď vyzliekať, srdce mi neustále preskakovalo ako som sa uprene dívala na tú obriu klobásu visiacu medzi jeho nohami. Bolo to prvýkrát, čo som také niečo videla v mojom živote, ani som na to nikdy nepomyslela.

Prišiel bližšie ku mne a ukazoval mi aby som bola ticho, potom mi pomaly roztiahol nohy, vyhrnul mi sukňu, stiahol nohavičky a požiadal ma aby som ich držala stiahnuté a začal si honiť, honil až kým sa nespravil a ja som len videla bielu tekutinu vytekať z malej dierky z jeho obrieho penisu.

Takže toto je moja prvá skúsenosť. Ako malá som vedela, že to bolo zlé a mala som to niekomu povedať, no maminu som ihneď vylúčila, je totiž príliš kritická. Obviňovala by z toho iba mňa, že som sa nechala zneužiť.

Nechala som si to pre seba a zneužívanie pokračovalo, chopil sa každej malej príležitosti. Stále ma  volal do jeho izby, aby si na mne vyhonil..

Po krátkom čase mi začal štípať moje malé bradavky, aj keď tam nič nebolo. Veľmi to bolelo, ale nemala som nikoho, komu by som to povedala. Raz ma počul môj brat na neho kričať aby mi prestal ubližovať a nechal ma napokoji, načo reagoval presne tak, ako by brat reagovať mal. Ihneď ho zmlátil do krvi. Mala som konečne kľud!

Otec zomrel a išla som na internát, bola to taká úľava byť ďaleko od sliedivých očí starých slizkých mužov, no štvalo ma to, že  chlapci môjho veku sa mojim smerom ani nepozreli, vždy ma dali do friendzone a iba ma zneužívali, aby som im dohadzovala ostatné baby.

Ako dohadzovačka som pôsobila celkom dlho, ale jeden štvrták sa o mňa raz začal zaujímať, dokonca ma zavolal von, ale prebrala mi ho jeho spolužiačka. Do riti!

Časom, keď som mala 16 rokov, sa o mňa začalo zajímať oveľa viacej chlapcov, ako predtým.

Mala som rozkošnú tvár, s veľké pevné prsia, úzky pás a poriadny zadok

ktorý mi neustále chválili. Okrem toho, že som bola sexy som bola aj neskutočne múdra. Také dievča asi nenájdete len tak.

Chlapci ma volávali von, pri každej príležitosti mi chytali prsia, a chytali často ruka zavítala aj tam dole. Bola som emotívna teenagerka. Netrvalo dlho a zatúžila som po sexe, no desila ma predstava tehotenstva, tak som tú potrebu pre istotu potláčala.

Môj prvý frajer bol ochotný pre mňa čakať až kým budem pripravená na sex, ale nedostali sme sa k tomu, lebo môj kamarát sa dozvedel, že som panna a začal všetkým o mne šíriť klamstvá, načo môj.. nazvime ho „frajer“ reagoval vyhýbaním sa mne a všetkému, čo sa ma ako-tak týkalo.

Neskôr sa zjavil istý tretiak, s ktorým som zažila prvý bozk. Ach, bol tak rozkošný! Avšak, stále sa náhlil na sex, tak som sa naňho vykašlala a stala sa znovu single až do 18-ky. Natrafila som na chalana ihneď po doštudovaní. Bol taký milý a nedotkol sa ma bez súhlasu, ale znovu nám to nevydržalo, lebo mal pocit, že po mne ide veľa chlapov. Bol vystrašený doslova z ničoho, lebo v skutočnosti po mne nikto nešiel.

Po plachom hanblivom chlapčekovi prišiel Nick, vtedy som mala 19, začali sme si ako kamaráti a potom spravil odvážny krok.. zavolal ma na rande. Súhlasila som, lebo som ho skutočne milovala, on bol moja prvá ozajstná láska a zaľúbila som sa do neho skôr, ako ma oslovil.

Nebola som ešte pripravená stratiť moje panenstvo, ale príliš som ho milovala nato, aby som mu povedala nie, takže keď sa ma spýtal, tak som mu spokojne dala a vzal si moju hrdosť. Prvý sex som si neužila, pretože tá bolesť bola neznesiteľná, bol to prvý penis a bol tak isto veľký, ak nie aj väčší od toho prvého, čo som videla. Keď som sa spravila, opýtala som sa sama seba: toto je ten sex, ktorý všetci tak ospevujú? Nič moc.

Keď som sa s ním vyspala druhýkrát, začala som po sexe túžiť čoraz viac. Túžila som mať jeho ruky na mojich prsiach, jeho pery na mojich perách  a jeho jemné ruky na mojom klitorise. Túžila som, aby mal pery na mojich pyskoch a aby ten obrovský penis bol stále vo mne! Stále som si predstavovala ako ma trtká a ako moje telo sa trasie pod jeho telom pýtajúc si viac. Každopádne, slasť trvala krátko a ja som otehotnela; nemala som nikoho komu sa zdôveriť, takže som nemala ani šajnu o antikoncepcií.

Vedela som o kondómoch, ale nemali sme to radi, tak sme to robili bez ochrany. Zbavila som sa dieťaťa a pokračovali sme v živote plnom erotiky, ale aj ruže majú tŕne, Nick sa už nudil a zlomil mi srdce, povedal, že už je unavený a nechal ma. Zobral ma na naše zvyčajné miesto po týždňoch ba až mesiacoch čo sa mi vyhýbal, pozrel sa mi do očí a povedal: ,,Je koniec,“ a odišiel.

Cítila som bolesť, no povzniesla som sa. Takmer rok po ňom, o 11 mesiacov, prišiel Vincent. Začali sme spolu chodiť, ale nemilovala som ho, nebol vôbec ako Nick. Povedala som mu, ako to cítim a nenaliehal. Sex s ním nebol uspokojivý tak, ako s Nickom, jeho penis bol malý, čo si on vôbec neuvedomoval. Keď už som nemohla klamať, rozišla som sa s ním a posunula sa ďalej.

Časom som začala mávať náhodne úlety so staršími mužmi kvôli zábave, aj benefitom. Proste taká malá prostitútka. Bola som otvorená novým možnostiam.

Dva roky po tom, čo sa so mnou Nick rozišiel som stretla Pascala. Stretla som ho v klube (nie, žiaden sex privat) a randili sme spolu 6 mesiacov. Doteraz je Pascal to najlepšie, čo ma kedy stretlo či u ž po sexuálnej stránke, náklonnosťou atď.

Sex s ním bol magický, odháňala som každého chlapa, ktorý sa ku mne priblížil iba kvôli nemu. Chela som byť jeho jediná a on môj jediný. Keď ma miloval nevynechal jedinú časť môjho tela, obdivoval moje prsia, lízal ich, akoby to bolo posledné, čo má, a potom ma lízal tam dole takým spôsobom, čo vám ani neviem opísať. Och!

Je taký dobrý v tom čo robí, že sa spravím skôr ako ho do mňa vopchá, a keď ho tam strčí, kriste akoby sa svet zastavil. Hovoriac o tom ma to vzrušuje tam dole, ale čo sa stalo, stalo sa, nechal ma a prvýkrát som plakala. Plakala som ako malé dieťa. Plakala som prvýkrát nad mužom a najhoršia vec na tom je to, že sa rozišiel kvôli ničomu v prvom semestri posledného ročníku na škole.

Tá bolesť a ostatné bolesti z minulosti sa spojili a zmenili ma na zlú mrchu.

Stratila som dôveru v mužoch, tak načo rande? Začala som si ulietavať.

Uvidím ťa, zhoduješ sa mojimi kritériami, pôjdem za tebou, raz ťa pozvem na drink,

Potom sa s tebou vyspím a skončili sme. Jednoducho kurva.

Mená? Ian, Daniel, Clinton, Obi, Donald, Ben, Frank, Nonso, Femi

Julius a viac si ani nepamätám.. Jebala som so všetkými. Dala som im ten najlepší sex o akom si len mohli pomyslieť a vykašlala som sa na nich. Teraz ku mne neustále doliezajú. Niektorí mi vulgárne píšu, ale koho to zaujíma? Veď nie som prostitútka a nevykonávam platený sex chat. Pýtali ste si o to. Vydatý nevydatý, ak spĺňaš moje požiadavky poválame matrace a dovidenia, nie je časna emócie.

Raz som navštívila kamaráta a jeho kamarát si spravil vtípek, že si potetoval penis a vyzval ma nech sa naň idem pozrieť. Rozopla som mu gate a zbadala som monštruóznu zbraň, bože v momente som bola vlhká, prisahala som že ho vyšukám a stalo sa.

Navštívila som ho a šťastie sa na mňa usmialo, bol v sprche. Pozvala som sa k nemu do sprchy aj bez toho, aby stihol povedať čo i len slovo. Zatiaľ čo si umýval tvár vopchala som si celý jeho penis do úst. Vzdychol a ja som pokračovala hryzúc jeho penis. Potom som ho fajčila tak hlboko, že som vtáka cítila až nízko v krku. Vytiahol mi ho z úst a zobral ma do jeho izby po tom ako mi našepkal, že nemá rád sprchový sex. Následovala som, hanblivo som mala oči uprené na ten zázračný nástroj.

Položil ma a spravil ma tam dole najúžasnejším spôsobom, na ktorý sa predošlí týpkovia vôbec nechytajú; dvakrát som sa spravila a prosila ho nech ma hneď vyšuká. chvastal sa, že šuká ako nikto iný, ale s penisom nevedel narábať, takže pekný ho mať mohol tak na dve veci.

Sklamaná som sa nechala vylízať jazykom. Ebuka bol vždy kanec keď som s ním spala. Nespím s mužmi dvakrát, ale s ním som spala aj viac ako len dva.

Hoci to trochu pokazil, keď sa spýtal na rande, no Ebuka vie kde si to odčiniť. Masíroval mi prsia a štípal mi bradavky, potom mi jemne brhlil klitoris zatiaľ čo mi lízal pošvu. Čím viacej som vzdýchala, tým viac hlbšie a hlbšie išiel. Posadil ma na neho, pomaly ho vsunul a začali sme jebať.

Päťkrát rýchlo penetroval potom prestal v intervaloch, môj sekrét len voľne tiekol a spievala som mu melodické vzdychy vzrušenia. Začala som sa šúchať a nasledoval rytmus, popritom mi hladkal a masíroval polky. Z ničoho nič ma prevrátil a vrážal do mňa zozadu, pomaly vyťahoval penis a zastavil tesne pred žaluďom a znova ma začal penetrovať.

Tempo sa zrýchľovalo a uhryzol ma na chrbte, ja som vyvrcholila a akoby čakajúc na mňa, tiež sa urobil. Potom sme sa len vyvalili na posteľ a oddychovali po nepretržitom namáhavom no najkrajšom sexe. Pravda je, že moje požiadavky na sex sú neukojiteľné a začínam sa o seba trochu báť. Moje skúsenosti sú omnoho vyššie ako som spomínala a takýmto spôsobom ich budem mať stále viac a viac.